• info@clr.al
 • +355 69 470 2057

CLR çel aplikimet për kurset Shtator 2020- Qershor 2021

CLR çel aplikimet për kurset Shtator 2020- Qershor 2021

Akademia e Punës

CLR çel aplikimet për kurset Shtator 2020- Qershor 2021

Je një i/e punësuar i shqetësuar për padrejtësitë me të cilat përballesh në vendin e punës?

Je i lodhur duke punuar gjithmonë me të njëjtën pagë dhe me kushte pune që nuk përmirësohen?

Dëshiron që zëri yt si punonjës/e të dëgjohet më shumë nga punëdhënësi dhe të trajtohesh  më denjësisht për punën që kryen?

 Je  i/e gatshëm të angazhohesh për  të mbrojtur të drejtat e tua në punë dhe të kolegëve të tu në ndërmarrjen ku punon apo në çdo nivel tjetër?

Dëshiron të  bëhesh pjesë e lidershipit të sindikatës në ndërmarrjen tënde apo  lidershipit të sindikatës në degën e profesionit në rang kombëtar?

Apo je thjesht një  i ri/ e re aktivist/e që do të mësosh më shumë për të drejtat në punë dhe të aktivizohesh për mbrojtjen e tyre?

Ka një zgjidhje për ty!

Akademia e Punës është në kërkim  të të punësuarve dhe të aktivistëve të rinj  që janë të interesuar dhe të gatshëm për t’u përfshirë në lëvizjen për të drejtat e punës.

Qëllimi:

 1. Akademia e Punës synon të formojë punonjës  të interesuar dhe me potencialin për t’u përfshirë në lëvizjen sindikale  dhe më gjerë, atë të të drejtave të punës në Shqipëri.
 2. Trajnimi synon t’i frymëzojë e fuqizojë të rinjtë që të shfrytëzojnë potencialin e tyre unik në botën e punës në ndërtim të një lidershipi të përshtatur me dinamikat e reja të tregut të punës dhe të shoqërisë në përgjithësi – dhe të sjellin ndryshim përmes këtij modeli.

Trajnimet i japin mundësi pjesëmarrësve të ushtrojnë në praktikë njohuritë dhe shprehitë e mësuara nga kursi dhe të angazhohen njëkohësisht  në aktivitet të drejtpërdrejtë  sindikal për të drejtat në punë.

Akademia e Punës organizohet nga Qendra për të Drejtat në Punë, një organizatë Jo fitimprurëse, e cila shërben si qendër aktivizmi dhe shërbimesh në ndihmë dhe interes të punonjësve shqiptarë dhe lëvizjes së punës në Shqipëri.

Të gjitha trajnimet ofrohen FALAS.

Kohëzgjatja kohore: Shtator 2020 – Qershor 2021, 1-2 ditë në muaj.

Kriteret :

Ata që aplikojnë për trajnim duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme për të qenë të pranueshëm:

.

 • Individë që janë në marrëdhënie pune në të gjithë sektorët e ekonomisë shqiptare private apo shtetërore, si dhe aktivistë të shoqërisë civile dhe të tjerë profesionistë të lirë të interesuar.
 • Inkurajohen të rinjtë të aplikojnë

Për të qenë pjesë e trajnimeve të Akademisë së Punës, apliko në linkun e mëposhtëm.

Dorëzoni formularin e plotësuar në emailin zyrtar të CLR,  info@clr.al, brenda datës

30 Qershor 2020

Për informacion direkt, kontaktoni në numrin 067 20 08 370

Formular-aplikimi-për-pjesemarrje-ne-Akademinë-e-Punës

99 thoughts on “CLR çel aplikimet për kurset Shtator 2020- Qershor 2021”

 1. SELAMİ says:

  Verdiginiz bilgiler için teşekkürler , güzel yazı olmuş

 2. Hocam detaylı bir anlatım olmuş eline sağlık

 3. İnstagram takipci ve begeni satın al

 4. YouTube kanalınızın abone sayısını artırmak ve videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlamak için hemen iletişime geçin.

 5. E-ticaret güvenlik çözümleriyle bilgilerinizi koruyun.

 6. Instagram Türk takipçi satın almak için en güvenilir yol nedir?

 7. numara onay says:

  Thank you! We strive to provide informative and user-friendly content. We would be very happy if you visit our site frequently and tell your friends about it. If you need help with anything, I’ll be here.

 8. tekno fiyat says:

  Fiyatları kategorimizde 2023 yılı itibariyle Otomobil, Alkol, Ürün ve Hizmetlerin Fiyatlarını sizler için listelemekteyiz.

 9. icki fiyat says:

  Fiyatları kategorimizde 2023 yılı itibariyle Otomobil, Alkol, Ürün ve Hizmetlerin Fiyatlarını sizler için listelemekteyiz.

 10. Onwin Giriş says:

  I found the article very impressive and thought-provoking.

 11. poor seks says:

  Güvenilir bahis siteleri arasında popüler ve Kazançlı bahis deneyimi için en iyi bahis sitelerini keşfedin. Güvenli ve eğlenceli bahis keyfi burada

 12. Sahabet sayesinde bir çok canlı casino ve canlı bahis oyunlarına dilediğiniz gibi katılabilirsiniz.Sahabet Giriş

 13. Güvenilir bahis siteleri arasında popüler ve Kazançlı bahis deneyimi için en iyi bahis sitelerini keşfedin. Güvenli ve eğlenceli bahis keyfi burada

 14. child porn says:

  thx for man bro strictly happmoon in moscow. Thanks All brother.

 15. Onwin giriş sizlere Deneme bonusu veren siteler ile yüksek kazanç sağlar. Bonus Veren Siteler listesine göz atmak için hemen sitemize gelin

 16. Güvenilir bahis siteleri arasında popüler ve Kazançlı bahis deneyimi için en iyi bahis sitelerini keşfedin. Güvenli ve eğlenceli bahis keyfi burada

 17. Sahabet ile bir çok canlı casino ve canlı bahis oyunlarına dilediğiniz gibi katılabilirsiniz.Sahabet Giriş

 18. casino oynamak cok zevklidir

 19. porn says:

  thx for man bro strictly happmoon in moscow. Thanks All brother.

 20. Sizin için en iyi güvenilir bahis siteleri bir listesini derledik. Canlı bahislerden casinolarda slot makinesi bahislerine kadar.

 21. Bahis siteleri, sadece spor müsabakalarını izlenmesine değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak bahis oynanmasına da izin vererek Türk sakinlerinin dikkatini çekiyor.

 22. Türkiye’de Güvenilir Bahis Siteleri, yarı kutuplu bahis siteleri 2024, yeni bahis siteleri listesi.

 23. bahis says:

  Güvenilir ve avantajlı bahisler sunan en iyi ve en güvenli bahis siteleri.

 24. Sahabet giriş konusu, çevrimiçi bahis dünyasında önemli bir konudur. Sahabet Güncel Giriş

 25. Sizin için en iyi güvenilir bahis siteleri bir listesini derledik. Canlı bahislerden casinolarda slot makinesi bahislerine kadar.

 26. 亚洲色情 says:

  thank you admin very nice post

 27. The most common reasons for infidelity between couples are infidelity and lack of trust. In an age without cell phones or the internet, issues of distrust and disloyalty were less of an issue than they are today.

 28. porno child says:

  thank you admin very nice blog

 29. Deneme bonusu veren siteler boyle kahpe gormedi

 30. ben orospu evladiyim anami ve karimi satiyorum

 31. very good thansk good page 🙂

 32. When you’re trying to spy on someone’s phone, you need to make sure the software isn’t found by them once it’s installed. https://www.mycellspy.com/tutorials/how-to-hide-spy-apps-and-track-other-phones-remotely/

 33. tornado cash says:

  TornadoCash: The ultimate solution for anonymous Ethereum transactions. Secure your financial privacy today

 34. You can even sign up for a see-through version with Vegas Glass Kayaks.

 35. Looking forward to the next post, these kinds of content are valuable.

 36. This was truly amazing! I would love to see more content like this.

 37. beydağ eskort says:

  thx admin

 38. Koen Acevedo says:

  Tofaş’ın 2023 Yılı Faaliyet Raporu Yayınlandı. Türkiye’nin öncü otomotiv şirketi Tofaş, 2023 yılında başarılı iş sonuçlarına ulaşırken, sürdürülebilirlik yaklaşımı ve inovasyon temeline dayanan anlayışıyla; Ar-Ge,…

 39. qiyezp.com says:

  qiyezp.com
  “들어오라고 알려라.” 홍지황제가 둔해 보였다.

 40. matbet izle says:

  thank you admin

 41. fatih escort says:

  her zaman heryerde en iyisi fatih escort sitesi

 42. hayallerinin peşinden koşmak için avcılar escort ile olmalısın

 43. hayallerinin peşinden koşmak için avcılar escort ile olmalısın

 44. merhaba küçükçekmece escort sitemizi ziyaret etmek istermisiniz

 45. hayallerinin peşinden koşmak için bakırköy escort sitesini ziyaret etmelisin

 46. hayallerinin peşinden koşmak için kağıthane escort sitesini ziyaret etmelisin

 47. bebek escort says:

  hayatın her anınında beşiktaş escort var

 48. tek yapman gerek şey esenler escort sitesini ziyaret etmek

 49. hayallerinin peşinden koşmak için sultangazi escort sitesini ziyaret etmelisin

 50. her zaman her yerde beyoğlu escort

 51. Hayallerinin peşinden koşmak için şişli osmanbey escort sitesi

 52. ne ararsan istanbul escort sitesinde var

 53. en iyi escort sitesi olan büyükçekmece escort sitesini ziyaret etmelisin

 54. rus escort says:

  en iyi türk escort sitesini ziyaret etmelisin

 55. tek gerçek kadıköy escort sitesi

 56. en iyi escort sitesi maslak escort

 57. izmir escort says:

  thank you admin

 58. Edremit mobilya montaj says:

  edremit mobilya montaj https://edremitmobilyamontaj.com.tr/

 59. merhaba admin siteniz çok başarılı ve güzel

 60. merhaba admin siteniz çok güzel

 61. merhaba admin siteniz çok güzel

 62. forum bahis says:

  bahis forum sitesine hemen giriş yapın ve bonusları yakalayın

 63. Nikeinwat says:

  darkmarket url https://mydarkmarket.com/ – deep dark web tor marketplace

 64. Nikeinwat says:

  tor markets 2024 https://mydarknetmarketlinks.com/ – darknet market free dark web

 65. Nikeinwat says:

  blackweb https://mydarknetmarketlinks.com/ – tor markets tor darknet

 66. merhaba admin siteniz çok güzel

 67. Döküm şömine Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir soba seçmenize yardımcı olacaktır.

 68. Mobilya tamir işlemi için Bursa Mobilya Montaj ekipleri sizlerin her yanında olmaya çaba gösteriyor. Bursa ilinde mobilya montaj kurulum işlerini yapan firma ekibi aynı zamanda sizlere dekorasyon çözümleri sunarak eşyalarınızı nasıl değerlendirmeniz hakkında küçük bilgilendirmelerde de bulunur. Aynı zamanda anlaşmalı olduğu markalar üzerinden de sizlere profesyonel kurulum hizmeti sağlar. bursa mobilya montaj

 69. Online toptan <a href="​http://maps.google.ad/url?sa=t

 70. çuval says:

  Online toptan <a href="​http://maps.google.ad/url?sa=t

 71. Şömine kurulumu müşteri memnuniyeti için en üst düzeyde çalışıyoruz.

 72. Hizmetimizden yaralanmak için bizimle iletişime geçinbursa elektrikçi

 73. 슬롯 says:

  geinoutime.com
  Hongzhi 황제는 천천히 고개를 끄덕이고 Fang Jifan을 바라보며 “Fang Qing의 가족은 어떻게 생각합니까?”

 74. 슬롯 says:

  geinoutime.com
  Hongzhi 황제는 멈출 수밖에 없었고 “Fang Qing의 가족”이라고 말했습니다.

 75. 슬롯 says:

  와일드 바운티 쇼다운
  Plop…Xu Jing은 무릎을 꿇었습니다. “저…저는 감히 주인이 될 수 없습니다.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Keni hasur probleme në vendin e punës?

Keni hasur probleme në vendin e punës?